| < Sierpień 2009 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
O autorze
Zakładki:
ARCHIWUM TAJEMNIC
LINKI ADS
PROMOCJE BANKOWE
Liczniki
,,Bój toczymy nie z krwią i z ciałem, lecz z nadziemskimi władzami, ze zwierzchnościami, z władcami tego świata ciemności, ze złymi duchami w okręgach niebieskich List do Efezjan 6:12 kontakt: archiwumtajemnic@vp.pl
sobota, 29 sierpnia 2009
DEMONICZNA MANIFESTACJA

Duchowa walka o osobę poddaną wpływowi Zła rozpoczyna się, zanim przyjdzie ona po pomoc. Wiele osób twierdzi ,że ich stan się pogorszył, gdy podjęły decyzję o szukaniu pomocy. Szatan wiedząc ,że może utracić wpływ ,stara się  nie dopuścić do spotkania. Pojawiają się przeróżne przeszkody i problemy i przeszkody: migrena, schorzenia, wymioty ,wewnętrzne głosy, zmiany nastrojów, ospałość ,niepokój, drżenie, wszystko aby nie doszło do konfrontacji z mocą Chrystusa. Niektórzy doznają drgawek na sam widok osoby ,która chcę się modlić o uzdrowienie ze względu na głosy lub nieprzyzwoite myśli ,a kiedy próbują czytać Biblię ,druk staję się zamglony.
W trakcie sesji u zdemonizowanego może pojawić się przyspieszone oddychanie, odkaszliwanie, wymioty, upadanie na ziemię, myśli i słowa skierowane przeciw Bogu. Oczy chorego mogą być skierowane w górę lub dół tak ,że widać białka. Wystąpić może mówienie różnymi językami, syk ,szczekanie, ryczenie. Demoniczna obecność może manifestować się poprzez każdy zmysł. Czasem pojawia się specyficzny odór, szczególnie gdy wyrzucane są demony związane z okultyzmem a także odczucie ,,duchowego'' chłodu, zwykle w obecności ducha śmierci, morderstwa oraz satanizmu. Mocny ból głowy często wiązę się z duchami fałszywej religijności, masonerii, medytacjii, kontroli umysłu itp. Osoby zaangażowane w czarnoksięstwo czy sataniam mogą zapaśc w trans. Demony mogą manifestować się w chorym powodując konwulsję lub fizyczny ból. Do rzadkich przypadków należy zjawisko dematerializacji i materializacji opętanego człowieka.


13:27, fantazja777 , DEMONY
Link Dodaj komentarz »