| < Grudzień 2017 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
O autorze
Zakładki:
ARCHIWUM TAJEMNIC
LINKI ADS
PROMOCJE BANKOWE
Liczniki
,,Bój toczymy nie z krwią i z ciałem, lecz z nadziemskimi władzami, ze zwierzchnościami, z władcami tego świata ciemności, ze złymi duchami w okręgach niebieskich List do Efezjan 6:12 kontakt: archiwumtajemnic@vp.pl
wtorek, 12 grudnia 2017
PRZERWANE MILCZENIE

Dawno nie pisałam. Nałożyło się na to wiele zdarzeń w życiu osobistym. Ilekroć od tego uciekam. Od spraw duchowych to wraca niczym bumerang. Wraca i wyraźnie pokazuję mi walkę jaka się toczy. Przybliżę kilka wydarzeń, które znów nie dają mi żyć spokojnie.

Szłam na egzamin. Byłam bardzo zdenerwowana. Czekałam na autobus i poczułam. Tak ja to czuję coś jak niebezpieczeństwo dziwna aura. Ciężko to opisać. Ale odrzuciłam myśl ,że to demony czy coś. Dużo osób już mówi ,że przesadzam w tej tematyce. Ale podszedł do mnie po chwili podejrzany koleś. Wręczając mi książkę z przepisami. Podziękowałam. Myślałam ,że odejdzie ,że da mi spokój. Ale gdzie tam...Okazało się ,że czeka na ten autobus co ja. Dodał ,że jest psychicznie chory. Do tego czasu sytuacja by mnie jeszcze tak nie zdziwiła bo niedaleko znajduję się przychodnia dla tego typu osób. Zaproponowałam mu modlitwę na tego typu kłopoty zdrowotne. On powiedział ,że ćwiczy Yogę. Wsiadł ze mną do autobusu i o zgrozo usiadł koło mnie. Gdy się dowiedział ,że jestem chrześcijankom zaczął atakować Jezusa ,że to tylko człowiek i na pewno zmyślony...Atakował religię. Czułam się strasznie. Nauka wyszła mi  z głowy. Bałam się. Na egzamin szłam roztrzęsiona. Wiem ,że ta rozmowa nie była przypadkowa.

Potem nastąpiła cisza takich wydarzeń. Ale ilekroć czułam silną więź z Bogiem np. dłużej czytałam Biblię i wyszłam z psem na spacer to zaraz znajdowałam się w nieciekawej sytuacji dochodziło do kłótni z sąsiadami o różne sprawy. Dochodziło do nich w dniach mojej większej refleksji nad wiarą. Nigdy w dni gdy byłam oddalona od Boga.

Co mnie przeraziło w wakację i zdołowało na ich znaczną część. Wrócę do czasów gdy jak niektórzy wiedzą byłam z tym satanistom. Groził mi ,że demony sprawią ,że moja koleżanka Magda zginie w wypadku samochodowym. Pewnego lipcowego dnia kolega mnie zapraszał na pewien występ jednak on miał się odbyć za jakieś trzy tygodnie. Nie lubię planować. Przez głowę przeszła mi myśl a jak będę mieć jakiś pogrzeb w tym dniu...Naprawdę o tym pomyślałam. Magda napisała do mnie na popularny komunikator czymś mnie wkurzyła i chciałam ją skasować z listy znajomych. Ale mi nerwy szybko przechodzą dlatego bo nie jestem z tych co tak zrywają znajomość. I kolejna myśl znajomość ze mną może być zerwana przez śmierć. Takie grobowe myśli mnie nachodziły. Ale czas mijał więcej myśli nie było. Jednak jakieś dwa tygodnie po tym miałam sen. Śniła mi się kobieta i mężczyzna chcieli mi mówić o Bogu ale mieszali w to reikarnację po czasie tego snu zrozumiałam ,że to demony. Czasem miewam sny ,że z nimi walczę. Mówili mi o wypadku samochodowym i  śmierci. Obudziłam się przerażona miałam dziwne uczucie jakby nie wiadomo jak mózg ciężko pracował. Po tym śnie w niedługim czasie dowiedziałam się ,że Magda zginęła w wypadku samochodowym a pogrzeb wypadł w tym dniu w ,którym  miał odbyć się wyżej wymieniony występ...

To straszne ale jak kiedyś pisałam czasem czułam i miałam myśli o czyjeś śmierci. I niestety się to sprawdzało. Uczę się rozróżniać te myśli. Znam te nie pochodzące ode mnie. Zastanawia mnie to dlaczego ludzie przed śmiercią zachowują się ,, inaczej''. Mówią o rzeczach ,ktorymi się nie interesowali. Magda na spotkaniu ze mną jakiś czas przed tym zdarzeniem opowiadała mi o swojej wycieczce do Anglii. Mówiła ,że prawie autokar się zderzył z Tirem i myślała ,że to koniec ,że umrze...Nigdy nie mówiła o śmierci...A wtedy miała kilka refleksji...Ale co do dziś siedzi w mojej głowie czy demony mogły spowodować jej śmierć ? Życie daje i zabiera Bóg na to nie mam odpowiedzi.

Znów spotykam dziwnych ludzi i wyczuwam takie sytuacje. Pojawiły się sny prorocze. Dziś zaatakował mnie wykładowca tak samo jak mi się śniło w nocy.

Nie mam do kogo się z tym zwrócić. Nikt nie rozumie moich problemów. Dlatego chciałabym prosić osoby wierzące o modlitwę za mnie.

Widziałam wiele nieprzychylnych komentarzy na moich wpisach. Mam wiele rozważań w głowie i przemyśleń napewno będę pisać dalej. Nie wiem czemu takie sytuacje się dziejom w moim życiu. Nie mogę o tym opowiadać każdemu. Wierzcie ,że walka się toczy.

Z Bogiem Bracia i Siostry

20:12, fantazja777
Link Komentarze (15) »
bez tytułu

,, Ponieważ, choć Boga poznali , nie oddali Mu czci jako Bogu ani mu nie dziękowali, lecz znikczemnieli w swoich myślach i zaćmione zostało bezrozumne ich serce. Podając się za mądrych, stali się głupimi. (...). Prawdę Bożą przemienili oni w kłamstwo i stworzeniu oddawali cześć, i służyli jemu, zamiast służyć Stwórcy, który jest błogosławiony na wieki. Amen. (Rz 1, 21 - 22,25)

 

Tekst z Pisma Świętego dobrze oddaję problem dzisiejszych czasów. Walkę między nauką a wiarą. Ludzie wierzący są dziś uważani za mogę to nazwać intelektualny margines - ciemnogród. Byłam świadkiem jak starsza kobieta na uczelni apelowała  do innych pracowników, aby się odnosili do siebie z miłością do bliźniego jak głosi Biblia. Oczywiście została wyśmiana za głupotę w co ona wierzy i co mówi.

Wielu profesorów mądrych w oczach ,,tego świata'' na zajęciach wprost podważa autorytet Pisma Świętego a nawet istnieniu Boga. Oczywiście nie mają nawet mocnych argumentów. Uważają, że ich autorytet wystarczy. Studenci, którzy nigdy nie próbowali zagłębić się w tajemnicę wiary ,, łykają to jak młode pelikany''.

Zauważyć można również już dyskryminację osób wierzących. Tak w liceach jak na studiach. Ocena jeśli chodzi o kwestie biblijne całkowicie zależy od poglądów osobistych danego wykładowcy czy nauczyciela.

U mnie na uczelni studentka była zmuszana do uczestniczenia w spotkaniach związanych z buddyzmem. Gdyby nie poszła promotor jej pracy nie zaliczył by jej semestru...

Wiele profesorów i doktorów jest zaślepionych swoją ,,wiedzą''. Myślą ,że zdobyli ,,szczyt świata'' posiadając i zdobywając tytuł naukowy. Do wszystkiego w ich mniemaniu doszli sami... Po co im Bóg ?

Przez wiele młodych osób uważani za niedościgniony wzór a w życiu jak oni się prowadzą. Romansują ze studentkami, zdradzają żony, mają problemy z alkoholem, terroryzują w domu swe rodziny...

Tak niestety kończą osoby ,które ślepo wierzą wyłącznie w naukę.

Znana mi jedna z wykładowczyń przez długi okres atakowała i wyśmiewała wiarę w Boga i Biblię. Nie było zajęć bez hahaha i hihihih jeśli chodzi  o sprawy duchowe. Otwarcie przyznawała się do ateizmu. A potem jej dziecko zachorowało było na granicy życia i śmierci... Lekarze nie dawali dużo szans. Dziecko wyzdrowiało a ona już nie wspomina o sprawach duchowych. Być może tylko w Bogu zauważyła swą nadzieję jak to mówią ,,Jak trwoga to do Boga''.

Ogólnie zauważyłam ,że młodzi ludzie mają marzenia typu

- chcę mieć pieniądzę

- mieć tytuły naukowe

- dom, samochód itp.

Nikt nie mówi ; Chcę być dobrym człowiekiem, uczynić świat lepszym choćby ten mój najmniejszy...

Smutne to dla mnie bardzo obserwując jak ludzie mają zatwardziałe serca. Przez co ich serce wysycha z miłości jaką kiedyś być może dysponowali.

20:11, fantazja777
Link Komentarze (2) »
MÓJ MARTWY BLOG

Ehhh wiele się dzieję. Niestety cały czas źle się dzieję. Przez większość roku miałam problem z nauką i to ona zabierała mi czas. Za każdym razem, gdy próbuję usiąść i przelać myśli na bloga bądź zająć się czymkolwiek związanym z ewangelizacją coś mi to uniemożliwia. I ja już nie wierzę w zbiegi okoliczności zwłaszcza tak czarne. Gdy problemy z nauką się skończyły okazało się, że moja matka jest chora bardzo mocno na serce. Szpitale, czarne myśli... Tak w każdej chwili może umrzeć czeka ją operacja. Przyzwyczaiłam się do tej myśli związanej ze strachem...Zaangażowałam się w coś związanego z ewangelizacją i...znów się zaczął atak. Dosłownie na wszystkich frontach mojego życia. Dowiedziałam się ,że jestem oskarżona o włamanie...tak przez mojego sąsiada. Nic nie zrobiłam ale wiadomo nerwy i znów zburzony spokój. Ehhh i co jeszcze ? Gdy myślałam ,że spokój na linii moja nauka i znów zacznę się angażować w pewien duchowy projekt...znów atak i tym razem znów związany z nauką. Po dwóch miesiącach studiowania okazuje się ,że chcą mnie wywalić z uczelni za...błąd w rekrutacji.To się będzie znów wiązać z kolejnymi problemami...i kolejnym zmarnowanym czasem.

Najśmieszniejsze jest to, że ja wyczuwam...osoby pod wpływem zła jak chcą mi wyrządzić krzywdę. Wierzcie te osoby mają inny głos i wzrok niż normalnie. Dziś wyszłam sobie na spacer i oczywiście nawet na ulicy mnie zaczepiają już nie napiszę co mówią...dla mnie jasne jak słońce.

Tylko komu mogę się poskarżyć ? Ludzie ,,nieduchowi'' nie rozumieją co się naprawdę dzieję na tym świecie i o co chodzi...

Moje duchowe wsparcie od osób rzekomo wierzących brzmi:

- Widocznie to kara za Twoje grzechy

- Musisz mieć gorzej żeby być lepsza

- Musisz wszystko stracić

- Sama jesteś sobie winna

Brzmi to oczywiście dla mnie bardzo wspaniale...

Ogólnie przyznaję brak mi chęci do życia mam dość tych ,,Hiobowych prób''

Ef 6:12 Bw „Gdyż bój toczymy nie z krwią i z ciałem, lecz z nadziemskimi władzami, ze zwierzchnościami, z władcami tego świata ciemności, ze złymi duchami w okręgach niebieskich.”

Pieśń pouczająca. Dawidowa - gdy był w jaskini. Modlitwa.
2 Głośno wołam do Pana,
głośno błagam Pana.
3 Wylewam przed Nim swą troskę,
wyjawiam przed Nim swą udrękę.
4 Gdy duch mój we mnie ustaje,
Ty znasz moją ścieżkę.
Na drodze, po której kroczę,
ukryli na mnie sidło.
5 Oglądam się w prawo i patrzę:
a nie ma nikogo, kto by miał wzgląd na mnie.
Znikła dla mnie możność pomocy,
nie ma nikogo, kto by dbał o moje życie.

6 Do Ciebie wołam, o Panie,
mówię: Ty jesteś moją ucieczką,
udziałem moim w ziemi żyjących.
7 Zważ na moje wołanie,
bo jestem bardzo słaby.
Wybaw mię od prześladowców,
gdyż są ode mnie mocniejsi.
8 Wyprowadź mnie z więzienia,
bym dziękował imieniu Twojemu.
Otoczą mnie sprawiedliwi,
gdy okażesz mi dobroć.

 

Bardzo proszę wszystkich o modlitwę, aby Bóg mi pomógł przezwyciężyć problemy ziemskie. 

20:11, fantazja777
Link Komentarze (3) »
NOWY ROK NOWY BÓJ

Na wstępie tylko napiszę ,że ostatnio złe opisane sytuacje wyszły mi tylko na dobre. Kosztowało mnie to wiele zdrowia i nerwów ale czasem coś nas przeraża i myślimy ,że to koniec a tu nagle ukazuje się niespodziewane światło w tunelu. Byłam na komisariacie ale kto od miecza wojuje od miecza ginie. Powiedziałam prawdę naprawdę całą prawdę o moim sąsiedzie co utrudnia mi życie od dziecka. I oczywiście mam spokój. Z uczelnią też okej. Także chwała Panu.

Są jeszcze inne sprawy co mnie martwią ale mam nadzieje ,że Bóg pomoże. Ostatnio znów miałam sny zdołowałam się tym trochę. Zdziwiło mnie to myślałam ,że jestem ,,zdrowa''.

Ale czemu dziś piszę...hmm nie wiem co zrobić z pewną sprawą. Ogólnie pisząc osoba przez którą poniekąd mam zniszczone bardzo życie znów szuka innej osoby...by ją niszczyć. Także jeśli ktoś czyta to może z Łodzi to unikajcie osób z portali randkowych poznajmy się czy coś. Tak bym chciała zdradzić jego dane dlatego napiszę inicjały S.B.

Polecam świetne wykłady o roku 2012 znajdujące się na stronie http://www.studioadees.pl/

Na koniec napisze iż bardzo proszę o modlitwe przede mną naprawdę ciężkie dni

Z Bogiem i nie wątpcie w jego istnienie. I najważniejsze przestałam się z tym wszystkim ukrywać bo było to dla mnie bardzo męczące. Kto uwierzy to uwierzy a kto nie to nie.

Jestem adwentystką a jak może ktoś się orientuje dla nas najważniejsza jest sprawa sabatu. Ogólnie według nas z apokalipsy wynika ,że przed końcem świata i końcem czasu łaski będziemy prześladowani za sabat. Szczerze długo do mnie świadomość o sabacie nie docierała. Już nie chodzi o samo jego przestrzeganie ale o to proroctwo. Hmm i nie wiem jak inni ale my często jak się nad czymś zastanawiamy to po prostu modlimy się i otwieramy Biblię i czytamy jej pierwszy fragment jaki spostrzeżemy i teraz dokładnie nie napiszę ale mi się otworzyl o prześladowaniach związanych z sabatem.

Idąc dalej przeżyłam mały szok czytając jeden z portali 1 stycznia o tym, że priorytetem dla kościoła katolickiego jest ustanowienie niedzieli jako dnia wolnego od pracy i uświęcenia go rzekomo dla dobra człowieka. Nie było by to złe gdyby wywyższony był prawdziwy dzień święty.

Stanie się to pierwszym stopniem trudności dla prawdziwych naśladowców Chrystusa. Nie będziemy mogli np. nie chodzić do pracy w sabat bo nas siłą będą próbować namawiać do oddawania czci w pierwszy dzień tygodnia a nie ustanowiony już w Edenie. Potem zaczną nas prześladować na inne sposoby...

Wpadłam ostatnio na stronę o channelingach co za bzdurne przekazy mają demony dla ludzi. To był jakiś link od strony dotyczącej projekt chaops byłam ciekawa co z tą kobietą czy może się nawróciła czy coś. I wyczytałam w tych przekazach, że będą prześladowania. Nawet było coś napisane ,że ludzie będą się cieszyć ,że jak inni nie będą zamykani w więźieniach i torturowani. Jednak tak naprawdę Ci co nie są prześladowani powinni nad sobą płakać... Nie wiem czy to taki zbieg okoliczności ja potrafie czytać jak się mawia między wierszami. Doskonale wkomponowało mi się to do proroctw apokalipsy.

O sabacie już pisałam dlatego nie będę się powtarzać. Módlmy się  by Bóg dał nam zrozumienie. Bynajmniej ja czekam na to jak wzrośnie bardziej nasze poznanie w kwestiach wiary. Denerwuje mnie gdy dana wspólnota chrześcijańska deklaruje my już wszystko wiemy. Bóg ma nam zesłać sny i widzenia. Będziemy dokonywać cudów i uzdrowień jak apostołowie pamiętajmy o tym.

Z  Bogiem

 

20:11, fantazja777
Link Dodaj komentarz »
less

,,Logika serca jest niedorzeczna'' jak głosi jedno przysłowie. Jak to się dzieję, że kobieta czuję pociąg do drugiej kobiety ?

Przyznam, że ostatnio bardziej uważnie przyglądałam się tej grupie społecznej. I jak czasem człowiek rzuca się z motyką na księżyc tak ja postanowiłam, że może  uda mi się przekazać osobie z tego kręgu choć ciut ewangelii. A zabrałam się za to ,bo z panami to miałam dość niemiłe sytuację w tej kwestii ( nie chcieli się ode mnie odczepić...)

Poznałam jedną młodą osóbkę. Była zainteresowana na początku. Opowiedziałam jej wszystko o sobie. To był mój COMING OUT w kwestii duchowej. Nigdy tak nikomu nie mówiłam o moich przeżyciach. Oczywiście z jej nawrócenia nic mi nie wyszło. Ale nie o tym chciałam napisać. Zauważyłam, że podejście ludzi do tych osób jest bardzo krzywdzące. Uważamy ich za zboczone i zdeprawowane po części jest to prawda ale o tym dalej napiszę. Ja tylko uważam, że ludzie o poprawnej orientacji są bardziej niemoralni w tych kwestiach.

Biblia uczy,że Bóg miłuję wszystkich ludzi. Nie będę przytaczać cytatów o kwestii homoseksualizmu w świetle Biblii. Zapewne większość osób je zna. Obserwując te środowisko zauważyłam pewne ich wspólne zainteresowania, które z Bogiem nie mają wiele wspólnego :

- medytacja, yoga, ezoteryka, słuchanie black metalu, często interesują się piercingiem i tatuowaniem, są uzależnione od narkotyków.

Jedna z kobiet z południowej Polski jest nawet przewodniczącą kościoła chrześcijańskiego dla homoseksualistów. Co ciekawe interesuję ją piercing i muzyka black metalowa...

Najsmutniejsze historie związane są z molestowaniem seksualnym bądź gwałtem, kiedy kobiety po takim przeżyciu rozpoczęły deklarować inną orientację. Te kobiety wysyłane są do psychologów. Ale czy psycholog czy jakiś człowiek jest zdolny uleczyć je z bolesnych ran przeszłości. Nikt nie proponuję im szukania pomocy u Boga. To wydaję się ludziom abstrakcyjne, że modlitwa może pomóc, że modlitwa coś zmieni. Tak powszechna jest opinia ,że Bóg stworzył i nic nie robi bądź wcale go nie ma.

Przerażające dla mnie jest to, że wiele osób im wmawia, że tak jest okej. Takie się urodziły.Wiele z nich pomimo związków i jakieś akceptacji ze strony kręgu swoich najbliższych czują pustkę. Wiele z nich naprawdę zastanawia się nad nawróceniem ( wiele z nich to zadeklarowane ateistki). Ale na samo powiedzenie chcę poznać Boga są atakowane ze strony swych towarzyszek. Bóg w ich oczach jest ich wrogiem. Toteż nasza wina chrześcijan. Często rozmowę o Bogu zaczynamy od:

Rz 1; 26-28;"Dlatego to wydał ich Bóg na pastwę bezecnych namiętności: mianowicie kobiety ich przemieniły pożycie zgodne z naturą na przeciwne naturze. Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie. A ponieważ nie uznali za słuszne zachować prawdziwe poznanie Boga, wydał ich Bóg na pastwę na nic niezdatnego rozumu, tak że czynili to, co się nie godzi."

Jezus przyszedł na świat  nie tylko, by przebaczyć  grzesznikom, ale także po to by ich zmieniać. Apostoł Paweł wyjaśnia to prosto :  I wy byliście umarłymi na skutek waszych występków i grzechów,  w których żyliście niegdyś według doczesnego sposobu tego świata, według sposobu Władcy mocarstwa powietrza, to jest ducha, który działa teraz w synach buntu.  Pośród nich także my wszyscy niegdyś postępowaliśmy według żądz naszego ciała, spełniając zachcianki ciała i myśli zdrożnych. I byliśmy potomstwem z natury zasługującym na gniew, jak i wszyscy inni. A Bóg, będąc bogaty w miłosierdzie, przez wielką swą miłość, jaką nas umiłował,  i to nas, umarłych na skutek występków, razem z Chrystusem przywrócił do życia. Łaską bowiem jesteście zbawieni.

Myślę, że każdy człowiek zmienił się dopiero, gdy w pełni zrozumiał miłość Boga. Pomyślmy nad ewangelizacją osób innych orientacji. Ta tematyka jest zaniedbana w kościołach.  Nie wychodzimy im naprzeciw. Kościoły i zgromadzenia duchowne powoli zaczynają akceptować grzech. Nie dajmy się zwieść. Tam są bowiem wspaniałe osoby w głębi serca spragnione nie ludzkiej , ale bożej miłości. 

Chciałam dopisać jeszcze parę historii. Pisałam jeszcze z może trzema dziewczynami. Naprawdę polecam wam taki wywiad chrześcijański. Próby samobójcze oraz niezrównoważenie psychiczne bardzo często występują w tym środowisku. Oczywiście żadna, ale to żadna nie chcę słuchać o Bogu.